• 01.promocje.jpg
  • 02.wizytowki.jpg
  • 03.banery.jpg
  • 04.strony_conceptreklamy.jpg

Twoje logo

 

Jako agencja reklamowa posiadamy studio graficzne, w którym staramy się tworzyć za każdym razem unikalne i niepowtarzalne projekty. Oprócz studia graficznego, sprzętu oraz oprogramowania trzeba nieskromnie przyznać, posiadamy również garść talentu, który staramy się maksymalnie eksploatować za każdym podejściem do komputera.

 

Przy projektowaniu loga zapoznamy się z Twoją firmą, a także z planowanym przez Ciebie rozwojem. Te informacje pozwolą nam indywidualnie i profesjonalnie doradzić jaki logotyp będzie najlepszy dla Twojej firmy.Przed ostatecznym wyborem swojego nowe loga, otrzymasz wiele projektów do wyboru(możesz wpływać na wybór kolorów,bądź specjalnych efektów).

 

Wstępne projekty otrzymasz już po 48 godzinach. W wybranym przez Ciebie projekcie będziemy wprowadzać zmiany, aż do momentu, gdy będziesz w pełni usatysfakcjonowany i to bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Gotowe Logo

 

Po ostatecznej akceptacji otrzymasz logo w wybranym przez Ciebie formacie np:

 

* wersja wektorowa: Adobe Illustrator (EPS, AI) lub CorelDraw (CDR),>

 

* wersja do druku, model barw CMYK, format TIF, JPG,

 

* wersje do internetu, model barw RGB formaty: (PNG, JPEG, oraz GIF).

 

 

W przypadku zapotrzebowania na inny format lub wielkość zapewnimy je bez dodatkowych opłat.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego cenę projektu każdego loga ustalamy osobno, dla stałych oraz nowych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty cenowe.