• 01.promocje.jpg
  • 02.wizytowki.jpg
  • 03.banery.jpg
  • 04.strony_conceptreklamy.jpg

Ulotki składane

 

w różnych formatach, składane, dwustronne, proste lub bardziej złożone. Chyba każdy z nas miał do czynienia z ulotkami przynajmniej kilka razy w życiu. Idąc chodnikiem w większym mieście nie sposób nie natknąć się na młodych ludzi rozdających tą powszechną formę reklamy.

 

Ulotki są tak mocno spopularyzowane dzięki swojej bardzo niskiej cenie w przeliczeniu na nakład oraz dzięki temu iż trafiają do szerokiego grona odbiorców. Ponadto na ulotce możemy zamieścić mnóstwo informacji o naszej firmie zachęcających naszych potencjalnych klientów, na przykład oferta, promocje itp.

 

Dobrze przygotowana ulotka pod względem graficznym i estetycznym przyciąga wzrok i skupia uwagę na najważniejszych jej punktach.

 

Ulotki projektujemy od początku do końca, biorąc pod uwagę wszystkie państwa wskazówki oraz kierując się aktualnymi trendami, zachowując przy tym smak i wyczucie.

 

Poprawiony, dopracowany projekt, drukujemy na dobrej jakości materiale, przy użyciu nowoczesnych maszynach offsetowych dzięki, którym nakłady rzędu 10.000 sztuk nie stanowią żadnego problemu, a cena jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do druku cyfrowego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ulotki składane:

- A4 do A5

- A4 do DL

- A5 do A6

- 2xDL do DL